nový uživatel zapomenuté heslo

Podzimní indiánské táboření 2011

Milan Vlahovič13. 10. 2011

Už krátce po zimním táboření jsme se rozhodli, že uspořádáme taky nějaké táboření v ročním období, které umožní účast i méně odolným indiánům a jejich rodinám. Včetně dětí. Toto táboření bylo první z nich a myslím, že do budoucna by mohlo mít celkem dobrou účast.


 

příjezd mormonské rodinky

příjezd mormonské rodinky

28. 9. 2011

Ve středu ráno jsme se potkali na parkovišti u benzínové pumpy nedaleko Ostrovačic dvě auta. V našem seděla Irenka s Vojtíkem a já a v druhém byla Štěpánka s Jůlinkou a Joníkem. Všichni jsme byli víceméně dobově oblečení, takže už tam jsme začali přitahovat pohledy obyčejných smrtelníků. Cesta…

Milan Vlahovič

0 příspěvků v diskuzi

děti na houbách

děti na houbách

29. 9. 2011

Čtvrtek byl vegetící den plný pohody. Nikam se nespěchalo, nic nemuselo být hotové... Šli jsme na procházku, stříleli jsme z luku, všude bylo plno hub, takže i na ty přišla řada. Večer byl stejný jako předešlý.

Milan Vlahovič

0 příspěvků v diskuzi

indiánský harém se rozrůstá

indiánský harém se rozrůstá

30. 9. 2011

 V pátek je obvykle den, kdy na jakoukoliv akci přijíždí nejvíc lidí. To jsem si myslel i o tomto pátku. V sobotu se pak ukázalo, že to nebyla tak úplně pravda, ale o tom až „v sobotě“. Takže v pátek ráno jsem se oblékl do běloštějšího oblečení a jel nakoupit potraviny do Studené a zároveň jsem tam…

Milan Vlahovič

0 příspěvků v diskuzi

matky jedou na válečnou výpravu

matky jedou na válečnou výpravu

1. 10. 2011

 Oproti očekávání v sobotu přijelo plné auto lidí. Původně měl přijet jen Martin a s ním možná Kulička. Pak jsme v pátek měli novou informaci, že s nima přijede i Cvrček (spíš teda oni s Cvrčkem jeho autem). No a nakonec s nimi z auta v sobotu kolem 11-té hodiny vystoupila…

Milan Vlahovič

2 příspěvky v diskuzi

bizoni za kopci

bizoni za kopci

2. 10. 2011

 Jak už to tak bývá neblahým zvykem byla i tato neděle zasvěcená přípravám na odjezd domů a posléze i odjezdu samotnému. Aby nás to ale tak moc nemrzelo, dělali jsme si to co možná nejzajímavější.  Po probuzení, u společné snídaně, se chopil Kulička (který v noci přišel k novému jménu, ale které tady…

Milan Vlahovič

1 příspěvek v diskuzi


ostatní | temný středověk volá
putování | cesta z Plaiul Foii do hor
rodinka | a z Březníku domů
putování | Dowhill, Belfast (Severní Irsko) | ...čedič...
rodinka | tábor Lipnice 2011
rodinka | oběd | Irenka děkuje mamince dortem za to, jak skvěle mě vychovala...
putování | Brno, Křepkovice
putování | Paříž
rodinka | večer | Naše první rodinná snídaně.
putování | Schonbron, Maidstone | Libor piss
rodinka | na Umíraydu
putování | carmatura Zarnei - cabana Urlea
putování | carmatura Zarnei - cabana Urlea
putování | Petrohrad, Carské selo | Katedrála Panny Marie Kazaňské
indiáni, koně a tak... | matky jedou na válečnou výpravu
indiáni, koně a tak... | velikonoce 2004 | Peťka cválá s Kyzinou.
putování | Velký kriváň, Chata pod Grúňom
putování | Făgăraş - hlavní hřeben a carmatura Zarnei | Etwas je v práci
rodinka | tábor Lipnice 2011
rodinka | večer | Zase to není kůň pro mně!
putování | Saint Malo
rodinka | obřad | Nevěsta a svědková příjíždí na zámek.
putování | poflakování po Bretagni
putování | Făgăraş - hlavní hřeben a carmatura Zarnei
indiáni, koně a tak... | bizoni za kopci
putování | cesta z Plaiul Foii do hor | koně prohánějící se tábořištěm
putování | Strečno, Starý hrad | za pozornost stojí naříznutý kmen :-(
putování | Národní park Killerney, Golway | Působí to na mě dost magicky, ale hlavně je to nadherný.
feed

Pokud byste ocenili informační kanály na míru, pak si budete muset ještě nějakou dobu počkat... :-(

  • © Flexa 2010, 2011
  • navrhl a vyrobil Flexa
  • šíření obsahu bez vědomí autora není povoleno